«
  1. Anasayfa
  2. Kurumsal Dilekçeler
  3. TTNET Kapatma Dilekçesi

TTNET Kapatma Dilekçesi

ttnet-internet-kapatma-formu

TTNET kapatma dilekçesi, günümüzde evden internet kullanımı hizmeti alan herkes tarafından bilinmesi gereken bir durumdur. Evden internet kullandırma hizmeti, özel şirketler tarafından yapılmaktadır. Özel şirketler, kullanıcılar için çeşitli avantajlar ve ödeme listeleri sunar. Sunulan şartlar ve avantajlar doğrultusunda kullanıcılar, istedikleri evde internet hizmetinden yararlanabilirler. Bu seçimin ardından seçim yapılan internet ay yapısı sunan şirketler bir taahhüt anlaşması imzalanmaktadır. Böylece bu süreler boyunca bu şirketin sunduğu hizmetlerden ayrılma belirli bir cezai müeyyideyi yüklenmeyi gerektirir. Bu sebeple bu sürelerin takibi oldukça önemlidir.

TTNET Kapatma Dilekçesi Başvurusu Nedir?

Evde internet hizmeti alt yapısı sunma için özel şirketler ile anlaşma yapmak gerekmektedir. Bu şirketlerle anlaşma sağlarken genellikle yıllık olarak belirli bir fiyat

Üzerinden aylık ödeme çizelgesi oluşturulmaktadır.  TTNET kapatma dilekçesi yazmak için anlaşma esnasında imzalanan taahhüdün süresinin dolmuş olduğundan emin olunmalıdır. Aksi taktirde, yapılan taahhüde sadık kalınmadığı düşüncesi ile anlaşılan bedelin çok daha üzerinde bir bedel ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu sebeple anlaşma belgelerini dikkate alarak hareket etmek önem taşır.

TTNET Kapatma Dilekçesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 TTNET ile evde internet hizmeti alan kullanıcılar, herhangi bir durum karşısında bu hizmeti almayı sonlandırmak istiyorsa taahhüt süresinin bitmesini beklemelidir. Eğer ilk başta imzalanan taahhüt miktarı dolduysa normal yöntem denenmektedir. Hizmeti sonlandırma dilekçesi yazmak herhangi bir soruna sebebiyet vermez. Kullanıcılar, internet aboneliklerini fesih etme için, TTNET evde internet mağazalarına bizzat gelerek fesih, kapatma dilekçesi başvurunda bulunabilirler. Kullanıcıların TTNET mağazalarına gelmeleri bir sebepten olanaksızsa başka yöntemler izlenebilmektedir. TTNET kapatma işleminin e posta yolu ile ya da e devlet sistemi üzerinden de gerçekleşmesi mümkündür. TTTNET kapatma dilekçesi yazımı, kapatma işlemleri sırasında kullanılma üzere kullanıcılar tarafından bilinmelidir.

TTNET Dilekçesi Nasıl Yazılır?

TTNET dilekçesi yazmak TTNET mağazalarında, faks yolu ile ya da e devlet sistemi üzerinden mümkündür. Ayrıca TTNET kapatma işlemini faks ile yapmak isteyen kullanıcılar, abonelik bilgilerini içeren bir yazılı kağıt ile, Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgelerinin bir fotokopisini imzalı bir dilekçe ile ilgili adrese göndermektedirler. Güncel iletişim bilgilerinin kullanılması önemlidir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *