«
  1. Anasayfa
  2. ANASAYFA
  3. D-Smart Abonelik İptal Etme Dilekçe Örneği

D-Smart Abonelik İptal Etme Dilekçe Örneği

d-smart-abonelik- iptal-etme-dilekce-ornegi

Bürokrasinin yaygınlaşması ve her şeyin artık hukuksal boyuta dayandırılması sonucunda hayatımızda birçok olay ve olgu için dilekçe yazmamız gerekmeye başladı. Bir üyelik yaptırırken her ne kadar dilekçeye ihtiyacımız olsa sadece  sözlü bir onayımız yeterli olsa bile sadece onaylıyorum diyerek başlattığımız üyeliğimizi iptal ettirmek için bir dilekçe yazmak zorundayız. İptal ettirmek istenen üyeliklerden bir tanesi de D-Smart üyeliğidir. D-Smart üyesiyseniz ve artık bu hizmeti almak istemiyorsanız, D-Smart Abonelik İptal Etme Dilekçe Örneği incelemeniz ardından da bu örneği doldurarak D-Smart’a göndermeniz gerekmektedir. Ardından çıkış işlemlerinizi şirketin başlatması ve sizin üyeliğinizi sonlandırması gerekmektedir. Tabi üyelik sonlandırma yaptırımlarını en iyi şekilde okumanızı da tavsiye etmekteyiz.

D-Smart Abonelik iptal Etme Dilekçe Örneği Nasıldır?

  • D-Smart şirketinden herhangi bir hizmet aldıysanız ve hizmetten memnun kalmadıysanız, taşınacaksanız ya da hizmeti kullanmaktan vazgeçtiyseniz o halde aldığınız hizmeti iptal ettirme şansınız hukuki açıdan bulunmaktadır. Ancak iptal ettirmeniz halinde sizlere üyelik sözleşmesinde sunulan üyelikten çıkış yaptırımlarına tekrar göz atmayı unutmayın. Ayrıca Tüketici Hakları çerçevesinde 15 gün içerisinde herhangi bir yaptırım bedeli ile uğraşmadan dilekçe vererek çıkış yaptırabileceğinizi de unutmayın.
  • D-Smart Abonelik İptal Etme Dilekçe Örneği kapsamında dilekçede ilgili bölümleri doldurmanız gerekiyor. Öncelikle D-Smart abone numaranızı, TV hizmetinden yararlanmanız için üyelik esnasında sizlere verilen karttaki numarayı, aboneliği yaparken sözleşmeye yazdırdığınız cep telefon numaranızı dilekçenin başına doğru şekilde yazmanız gerekiyor.
  • Daha sonra abonelik iptal ettirmek isteyen kişi olarak sizin adınız, soyadınız ve TC kimlik numaranızı yazmanız lazım. Talep Konusu kısmına D-Smart Abonelik İptal Etme şeklinde doldurabilirsiniz. İptal Nedeni kısmına D-Smart hizmeti almaktan neden vazgeçtiğinizi açıklayıcı ancak kısaca yazmanız lazım. 3-4 cümle bu neden kısmı için yeterli olacaktır.
  • Açıklamalar kısmında D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak konuştuğunuz tarihi ay, gün ve yıl olarak yazınız. Ardından ilgili paragrafları aynen bırakarak dilerseniz birinci maddenin altına açıklamaları ekstra olarak da girebilirsiniz.
  • Sağ alta sizin adınız, soyadınızın yazılması ve imzanızı atmanız gerekiyor.
  • Dilekçeye ek olarak nüfus cüzdanınızın önlü ve arkalı tek kopyalı fotokopisini koyarak gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *