«
  1. Anasayfa
  2. ANASAYFA
  3. Digitürk İptal Dilekçesi Nedir?

Digitürk İptal Dilekçesi Nedir?

digitürk-iptal-dilekçesi-Nedir

Dijitürk İptal Dilekçesi Nedir? Türkiye’deki ünlü uydu sağlayıcılardan ve özel kanal sistemlerinden bir tanesidir. Dijitürk, size istediğiniz programların yayınlandığı kanalların bulunduğu özel paketler sunarak kendi televizyon seyir keyfinize en uygun olacak paketi seçmenizi sağlar. Dijitürk aracılığı ile istediğiniz programlara sürekli erişebilir, izlediğiniz programları veya kaçırdıklarınızı kaydedebilir ya da yeniden izleyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok hizmet sunan Dijitürk’ü kullanıyor ve iptal etmek istiyorsanız Dijitürk’e bir resmi dilekçe hazırlamanız ve yazdığınız bu dilekçenin bir kopyasını kendinizde saklı tutmanız gerekmektedir. Dijitürk iptal dilekçesi yazılırken dikkat edilmesi gereken şey abonelik bilgilerinizin doğru şekilde girilmesidir. Ayrıca eğer sözleşmenizden önce bir iptal işlemi yapıyor iseniz ayrıca bu iptalin cezasını da alacağınızı belirtmek isteriz.

Dijitürk İptal Dilekçesi Nedir?

Dijitürk İptal Dilekçesi Nedir? Nasıl Yazılır?

Eğer siz de Dijitürk üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yazacağınız dilekçe içerisinde açık, net ve resmi bir dil kullanmak zorundasınız. Bu resmi dili kullanarak yazdığınız dilekçede üyelik bilgilerinizin tamamı, üyelik her kime ait ise o kişinin kişisel kimlik bilgileri yer almalıdır. Örneğin üyeliğin başladığı tarih, üyeliğin şartları, üyelik paketiniz dahilinde sahip olduğunuz haklar ve üyelik karşılığında her ay ödediğiniz faturalar, ayrıca açıkta kalan faturanızın olmadığına dair kanıtınız ve ödeme sözleşmeniz bir ek dahilinde dilekçeye iliştirilmelidir ve dilekçe o şekilde teslim edilmelidir. Bunun dışında verilebilecek bilgiler, üyelik bilgilerinde kayıtlı olan adresiniz olabilir. Dilekçeniz iptal dilekçesi ise, her türlü iptal dilekçesi içeriğinde bulunan iptal etme sebebiniz de mutlaka dilekçeye eklenerek tarih ve adresiniz ile imzanız atılmalıdır.

Dijitürk İptal Dilekçesi Nereye Gönderilir?

Eğer Dijitürk aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız ve dilekçenizi yazdıysanız bu dilekçeyi göndermeniz gereken yer Dijitürk marketlerdir. Dijitürk’ün her şehirde birden fazla şubesinin birine giderek teslim edebileceğiniz dilekçenizin bir örneğinin de sizin arşivinizde bulunmasına mutlaka özen gösteriniz. İptalinizin oluşmaması veya iptal talebinizin dikkate alınmaması durumunda kurallara uygun bir şekilde iptal talebi yaptığınıza dair belgenizin yanınızda olması son derece önemli bir durumdur. Dijitürk iptal dilekçesi Dijitürk bayiliklerine teslim edilerek işlem tamamlanabilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *